Na czym polega Hammam Bursztynowy?

To co musisz na pewno wiedzieć, to to, że hammam to zabieg nieporównywalny z żadnym innym. Każdy, kto spróbował tego magicznego rytuału, wychodzi lekki jak chmurka: zdrowszy i totalnie zrelaksowany, ze skórą gładką jak aksamit 🙂

BURSZTYNOWY RYTUAŁ HAMMAM to wyjątkowe autorskie połączenie tradycyjnego hammamu tureckiego i terapii bursztynem. Zabieg składa się 6 etapów.

 

ETAP I – ŁAŹNIA PAROWA
Hammam bursztynowy rozpoczyna wizyta w łaźni parowej, gdzie w temperaturze ok. 40℃ nawilżysz swoją skórę i zmiękczysz ją, a co za tym idzie – przygotujesz na dalsze etapy zabiegu.

 

ETAP II – INTENSYWNY PEELING
Na drugi etap zaprosimy Cię na gorący stół kamienny, na którym za pomocą specjalnej rękawicy Kessa wykonamy dokładny i intensywny peeling całego ciała. Zaskoczy Cię po nim miękkość i gładkość Twojej własnej skóry!

 

ETAP III – MASAŻ W PIANIE OLIWNEJ
Wykorzystując specjalne włókienne rękawy, okryjemy Cię ciepłą chmurką oliwnej piany mydlanej, w której następnie wykonamy delikatny masaż. Jest to niezwykle przyjemna część rytuału, która głęboko Cię zrelaksuje.

 

ETAP IV – GŁĘBOKI MASAŻ
Używając oleju z ekstraktem z bursztynu i złota, wykonamy dokładny masaż całego ciała – od stóp do głów. Jego intensywność dostosujemy do Twoich potrzeb, tak, aby Twoje ciało skorzystało z niego jak najlepiej. Dodatkowo w tym czasie wdychasz palony bursztyn, aby totalnie się rozluźnić.

 

ETAP V – OKŁADY BURSZTYNOWE
Po zakończeniu masażu rozłożymy na Twoich plecach woreczki wypełnione rozgrzanym bursztynem, z którymi odpoczniesz jakiś czas, podczas gdy lecznicze ciepło i właściwości bursztynu zadziałają na Twoje ciało.

 

ETAP VI – ODPOCZYNEK
Po zabiegu podamy Ci pyszną herbatkę turecką z dodatkiem robionej przez nas nalewki bursztynowej oraz tradycyjny przysmak, aby dopełnić Twoje poczucie dobrostanu…

 

 

Bursztyn ma cudowny wpływ na nasz zdrowie. Z badań medycznych nad właściwościami bursztynu wynika, że zawarty w nich kwas i olej bursztynowy niszczą wolne rodniki oraz bakterie, mają właściwości regeneracyjne, dezynfekujące, nawilżające, dotleniające, odżywiające i wiele innych.

 

 

Napisz do nasZadzwoń do nas