Bursztyn bałtycki zawiera 3-8% tzw. kwasu bursztynowego, naukowo przebadanej substancji medycznej stosowanej we współczesnej medycynie.

To potężny przeciwutleniacz, który pomaga zwalczyć toksyczne wolne rodniki i zmniejszać zakłócenia rytmu serca. Kwas bursztynowy, jak wykazano, stymuluje regenerację układu nerwowego i wzmacnia układ odpornościowy oraz pomaga zrekompensować ubytek energii w ciele i mózgu. Tym samym poprawia naszą koncentrację i zmniejsza odczuwanie stresu.

 • Uzdrawiający bursztyn

  Właściwości antybakteryjne bursztynu ułatwiają gojenie, a także wpływają na obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, wzmagają wydzielanie żółci, uspokajają oraz aktywizują organizm do walki z chorobami i do regeneracji.

  Z analiz właściwości bursztynu wynika, że zawarty w nich kwas i olej bursztynowy niszczą wolne rodniki oraz bakterie, mają właściwości regeneracyjne, dezynfekujące, nawilżające, dotleniające, odżywiające i wiele innych.

 • Jak wygląda RYTUAŁ BURSZTYNOWY?

  Na początku zaprosimy Cię do łaźni parowej, aby Twoja skóra nabrała miękkości. Łaźnia zdejmie też z Ciebie pierwszy stres. Zabieg rozpoczniemy rozgrzewającym peelingiem bursztynowym, aby oczyścić Twoją skórę i otworzyć jej pory. Następnie nałożymy na Twoją skórę bogatą maskę bursztynowo-złotą. A po obmyciu ciała wykonamy głęboki masaż z wykorzystaniem odżywczego masła bursztynowego z dodatkiem odmładzającej witaminy E i w towarzystwie kadzideł bursztynowych. Masaż i kadzidła podziałają także leczniczo na Twój organizm oraz odprężą Cię zarówno fizycznie, jak i psychiczne. Na koniec zaprosimy Cię do Sali Relaksu na szklaneczkę pysznej tureckiej herbaty. Rewelacja!

  Cena: 650 zł (solo) / 1250 zł (dla dwojga)

  Kup na prezent       Zarezerwuj na Booksy

  *** Podkreślamy, że zabiegi odbywają się na podgrzewanych kamiennych stołach, które oddając ciepło działają terapeutycznie na ciało. Dla komfortu pod głowę, uda i stopy układamy miękkie podkładki oraz ręcznik pod plecy i brzuch.

  ***

  Skontaktuj się z Nami>
Napisz do nasZadzwoń do nas