Bursztyn bałtycki zawiera 3-8% tzw. kwasu bursztynowego, naukowo przebadanej substancji medycznej stosowanej we współczesnej medycynie.

To potężny przeciwutleniacz, który pomaga zwalczyć toksyczne wolne rodniki i zmniejszać zakłócenia rytmu serca. Kwas bursztynowy, jak wykazano, stymuluje regenerację układu nerwowego i wzmacnia układ odpornościowy oraz pomaga zrekompensować ubytek energii w ciele i mózgu. Tym samym poprawia naszą koncentrację i zmniejsza odczuwanie stresu.

  • Uzdrawiający bursztyn

    Właściwości antybakteryjne bursztynu ułatwiają gojenie, a także wpływają na obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, wzmagają wydzielanie żółci, uspokajają oraz aktywizują organizm do walki z chorobami i do regeneracji.

    Z analiz właściwości bursztynu wynika, że zawarty w nich kwas i olej bursztynowy niszczą wolne rodniki oraz bakterie, mają właściwości regeneracyjne, dezynfekujące, nawilżające, dotleniające, odżywiające i wiele innych.

  • Jak wygląda RYTUAŁ BURSZTYNOWY?

    Na początku zaprosimy Cię do łaźni parowej, aby Twoja skóra nabrała miękkości. Łaźnia zdejmie też z Ciebie pierwszy stres. Zabieg rozpoczniemy rozgrzewającym peelingiem bursztynowym, aby oczyścić Twoją skórę i otworzyć jej pory. Następnie nałożymy na Twoją skórę bogatą maskę bursztynowo-złotą. A po obmyciu ciała wykonamy głęboki masaż z wykorzystaniem odżywczego masła bursztynowego z dodatkiem odmładzającej witaminy E i w towarzystwie kadzideł bursztynowych. Masaż i kadzidła podziałają także leczniczo na Twój organizm oraz odprężą Cię zarówno fizycznie, jak i psychiczne. Na koniec zaprosimy Cię do Sali Relaksu na szklaneczkę pysznej tureckiej herbaty. Rewelacja!

    ***

Napisz do nasZadzwoń do nas